Жекаветка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жекаветка » Жекаветка » Жекаветка-4.


Жекаветка-4.

Сообщений 921 страница 940 из 1000

921

Светлана написал(а):

Фотошик, ну ты знаешь. тут наши взгляды совпали)...
Короче говоря, мой рейтинг новых этого года песен по местам:
1 место - Здесь и сейчас
2 место - Мимо меня, Реальная мечта
3 место - Не удаляйся, Охотница

Остальные в таком порядке: Неказистая, Гей, мама!, Миражи.

Очень жалею, что на концерте не было Беги от меня. Буду Жеку мучать на конфе)

Думаешь ,поможет?Что?Споёт прямо на конфе?))

Светлана написал(а):

улыбнитесь, дамочки)
из группы Типичный Жекоман
Вчера в 18:52
-Привет, может познакомимся?
-Ты кто?
-Возможно, я тот человек, которого ты ждала всю жизнь.
-Женя Литвинкович?

))

Адя написал(а):

А почему никто Ва-банк не обсуждает?

Сейчас меня песни такого рода сильно напрягают..Поэтому,я даже не начинаю..

0

922

Адя написал(а):

ям ее плохо слышала,но что-то меня цепонуло)))))))

Адюшик, ищи в офке хорошую запись и наслаждайся) студийной записи нет.

0

923

Адя написал(а):

Но собирала ты это все когда?

Так что там собирать?..пару часов и всё..)Я  ж не биографию его пишу))

Светик,ты интервью не смотрела?
Анастасия Биленко
Рада сообщить всем днепропетровцам, что они смогут увидеть интервью с Женей уже сегодня в 20:00 по 27 каналу (его обычно включают на Тонисе). К сожалению, тем, у кого нет возможности посмотреть это сегодня, прийдётся немного подождать, пока запись выложат в интернет.

0

924

Фотония написал(а):

Сейчас меня песни такого рода сильно напрягают..Поэтому,я даже не начинаю..

мне она мелодичностью понравилась,а вот теперь думаю,что слова переслушать надо

0

925

Фотония написал(а):

Светик,ты интервью не смотрела?
Анастасия Биленко
Рада сообщить всем днепропетровцам, что они смогут увидеть интервью с Женей уже сегодня в 20:00 по 27 каналу (его обычно включают на Тонисе). К сожалению, тем, у кого нет возможности посмотреть это сегодня, прийдётся немного подождать, пока запись выложат в интернет.

Ё-маё..пропустила...я и не знала.....а ведь уже дома была в это время...но комп был занят...эх....беда-печаль...там меня обещали показать :blush: )))

Отредактировано Светлана (2014-12-16 00:40:33)

0

926

Светлана написал(а):

Ё-маё..пропустила...а ведь уже дома была в это время....беда-печаль...там меня обещали показать)))

Анастасия Биленко
Рада сообщить всем днепропетровцам, что они смогут увидеть интервью с Женей уже сегодня в 20:00 по 27 каналу (его обычно включают на Тонисе). К сожалению, тем, у кого нет возможности посмотреть это сегодня, прийдётся немного подождать, пока запись выложат в интернет.

Татышоооо?)Ждём-с..будем смотреть..)

Думаю,мне баиньки пора..скоро 2 часа ночи..ужООс..я убежала..пока)

0

927

Фотония написал(а):

Светлана написал(а):

    Ё-маё..пропустила...а ведь уже дома была в это время....беда-печаль...там меня обещали показать)))

    Анастасия Биленко
    Рада сообщить всем днепропетровцам, что они смогут увидеть интервью с Женей уже сегодня в 20:00 по 27 каналу (его обычно включают на Тонисе). К сожалению, тем, у кого нет возможности посмотреть это сегодня, прийдётся немного подождать, пока запись выложат в интернет.

Татышоооо?)Ждём-с..будем смотреть..)

Думаю,мне баиньки пора..скоро 2 часа ночи..ужООс..я убежала..пока)

Подпись автора

    ...куплю билет на Луну...в один конец...

надеюсь будет видео....пока, Фотошик! Адюшик, я тоже скоро уйду! Пока!

0

928

Фотония написал(а):

.ужООс..я убежала..пока)

Пока,у нас столько же))))))Совушек!

0

929

Доброе утро, Жекаветочка!

Информация от Елены Сидоренко

В воскресенье 21 декабря в 10:55 на канале УТР смотрите передачу "Мистецтво молодих" с участием Евгения Литвинковича!
http://utr.tv/teleprograma.html
 
Телепрограма
utr.tv
ДТРК Всесвітня служба УТР, Україна

Это для тебя, Татьян Сергеевич!

Спасибо Елене Сидоренко

У Черкасах раптово відміняють благодійні концерти
Дата публікації: 15/12/2014 21:00У: Культура, Топ-темаНемає коментарів

Літвінкович.фотоУ Черкасах раптово відміняють благодійні концерти: Євгенію не вдалося виступити перед черкащанами.

Цієї осені відомий співак, суперфіналіст шоу «Х – фактор» та учасник шоу «Україна має талант» Євген Літвінкович поїхав у всеукраїнський благодійний тур . За час проведення концертів артист встиг зібрати аншлаг у столиці України, а також виступити з успіхом у багатьох містах нашої країни. Та саме у Черкасах благодійному концерту Євгенія не судилося відбутись.

Так, 11 грудня прихильники Євгена Літвінковича зібралися біля палацу культури «Дружба народів», щоб послухати нову концертну програму співака, але змушені були поцілувати замок, адже запланований захід виявися скасованим. Незважаючи на плідну підготовку самого артиста до концерту, його раптово відмінили. На запитання прихильників Євгена про причини відміни концерту в “Дружбі Народів” пояснювали це малою кількістю проданих квитків. Така причина викликає сумніви, адже, по-перше, в інших містах концерти відбувалися з аншлагами, а, по-друге, ситуація в Україні є такою, що кожен концерт, який носить благодійний характер, дуже важливий.

Щоб з’ясувати, чому насправді скасували концерт Євгена Літвінковича в Черкасах, наш кореспондент звернувся особисто до самого співака та отримав офіційні коментарі. Окрім того, оскільки концертний тур Євгена носить благодійний характер, наш журналіст також дізнався в артиста, куди саме була б направлена допомога.

«Всеукраїнський тур Євгена Літвінковича  носить благодійний характер. Мета одна – допомогти людям у важкий час. Ми, дійсно, як і вся країна сьогодні, вирішили щось зробити для тих людей, які сьогодні реально потребують допомоги. Ми провели діалог з декількома благодійними фондами і визначаємося, кому наша допомога буде потрібна в першу чергу, тут і зараз», – розповідає артист.

«Частину зібраних коштів ми витратимо на потреби саме такий людей – людей, які постраждали від військових дій. Крім того, ми підтримаємо і діток одного з притулків, яким я вже тривалий період часу прагну допомагати. Сьогодні ніхто не може залишатися байдужим до того, що відбувається. На щастя, і мене так виховали батьки: якщо є можливість допомогти, то треба допомагати», – додає Євген.

«Шановні мої черкаські прихильники! Я з нетерпінням чекав зустрічі з вами у вашому рідному місті на моєму сольному концерті. Впродовж останніх трьох тижнів ми практично щодня зустрічалися з людьми в різних містах країни. Черкаси в рамках туру повинні були стати дванадцятим містом, в якому я мав намір показати свою нову концертну програму і презентувати свій другий альбом пісень.

Пам’ятаючи мій візит до Черкас з сольною програмою торік (в рамках мого концертного туру «К тебе»), який відбувся просто блискуче, я і подумати не міг, що у зв’язку з підготовкою мого концерту в місті можуть виникнути проблеми в техніко – організаційному плані. У моїй гастрольній практиці цей випадок – вперше! Реальний форс-мажор, на який ні я, ні моя команда вплинути не змогли. Сподіваюся, що ні мені, ні вам більше не доведеться переживати такі емоції.

Інформація про відміну мого концерту в Черкасах застала мене під час виступу в Миколаєві. Звичайно, я і моя команда були здивовані, скажу більше – дуже засмучені таким повідомленням від промоутерів, що займалися організацією моїх концертів по країні. Адже в інших містах туру не було жодних проблем, і всі анонсовані виступи відбулися в повному об’ємі, всі заплановані зустрічі з моїми прихильниками відбулися в дуже теплій атмосфері, чому я безмежно радий.

Тому я щиро вибачаюся своїм прихильникам в славному місті Черкаси з не менш щирою надією на те, що в недалекому майбутньому ми обов’язково з вами зустрінемося у вашому рідному місті на моєму сольному концерті. Вірю, що це станеться дуже скоро. Ми докладемо всі можливі зусилля, щоб ця зустріч відбулася максимально швидко. Щиро сподіваюся на ваше розуміння. Літвінкович обов’язково приїде з концертом до Черкас!»

http://dzvin.org/u-cherkasah-raptovo-vi … kontserty/

+2

930

:flag: Доброе утро веточка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Оооооооооочень надеюсь,что оно будет доброе!Хочу новогодней сказки,хочу безмятежности и улыбок!Космос,услышь меня,вот пусть с сегодняшнего дня одинокий найдет пару,больной выздоровеет,бедный получит еду и кров!Ну,пууууусть будет так!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я что,много прошу?Нет!!!!!!!!!!!!!!!!http://v-novyy-god.ru/wp-content/uploads/2012/10/%D0%9E%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F-%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-29.jpg

+3

931

Светлана написал(а):

улыбнитесь, дамочки)

из группы Типичный Жекоман
Вчера в 18:52
-Привет, может познакомимся?
-Ты кто?
-Возможно, я тот человек, которого ты ждала всю жизнь.
-Женя Литвинкович?

:crazyfun:

Ахах))) Хорошая шутка юмора)))

0

932

Адя написал(а):

:flag: Доброе утро веточка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Оооооооооочень надеюсь,что оно будет доброе!Хочу новогодней сказки,хочу безмятежности и улыбок!Космос,услышь меня,вот пусть с сегодняшнего дня одинокий найдет пару,больной выздоровеет,бедный получит еду и кров!Ну,пууууусть будет так!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я что,много прошу?Нет!!!!!!!!!!!!!!!!http://v-novyy-god.ru/wp-content/uploads/2012/10/%D0%9E%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F-%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-29.jpg

Подпись автора

    Не последняя в ВИА "Лимон на усах",стою по центру(ищу автора,пишущего музыкальные произведения в стиле Верки Сердючки!

Ухтышечка! У нас на ветке уже новый год начался)
Сразу настроение поднялось))

0

933

Привет, Адя!  :flag:

0

934

Татьян Сергеевич написал(а):

Ухтышечка! У нас на ветке уже новый год начался)
Сразу настроение поднялось))

Да,моя душа хочет чудес и праздника,тащи сюда свои открытки))))))))))А еще,я вчера так ржала с фото Как к празднику украсили Черкассы))))))))Минут сорок отойти не могла))))))))))))))))))))))))))))

0

935

Татьян Сергеевич написал(а):

Привет, Адя!  :flag:

Привет,Сергеич!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :flag:

0

936

Адя написал(а):

А еще,я вчера так ржала с фото Как к празднику украсили Черкассы))))))))Минут сорок отойти не могла))))))))))))))))))))))))))))

Красиво, правда? Настоящая зимняя сказка!))

0

937

Татьян Сергеевич написал(а):

Красиво, правда? Настоящая зимняя сказка!))

Дааааааааа,я опять в истерику ухожу.а как все по разному украшены))))))))))))))) :D

0

938

Кстати,где там наша Пална,по телевизору передали,что на них завал идет!Пална,готовь лыжи!))))))))))))))))

0

939

Привет всем!Ждем чудес и Нового года?А  мне нравится вот эта фотка!Поднимает настроение моментально!
http://i9.pixs.ru/storage/2/9/0/ww5POAna1Y_9246091_15190290.jpg

+1

940

ЕЛЕНА написал(а):

Поднимает настроение моментально!

Мне вся эта серия фоток нравится)))))))))))О,даааааааа!!!!!!!!!!http://y.delfi.ua/norm/28112/707356_ayK0l3.jpeg

0


Вы здесь » Жекаветка » Жекаветка » Жекаветка-4.


© NowBB.ru- cоздать форум совершенно бесплатно!